Πρόγραμμα σταθερού κύκλου μαθημάτων 2018 – 2019

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Από 20 Νοεμβρίου 2018 τα απογευματινά μαθήματα Σύγχρονου γίνονται δίωρα γι’ αυτό και θα υπάρξει μια μικρή αλλαγή στο απογευματινό πρόγραμμα της Τρίτης: 17.00-19.00 Σύγχρονο, 19.00-20.30 Πρωτόγονη Έκφραση, 20.30-22.00 Butoh. Την Πέμπτη το μάθημα του Σύγχρονου θα γίνεται 20.00-22.00.

Επίσης, στον Κινητήρα φιλοξενούνται μαθήματα Yoga.
Δυναμική Hatha Yoga κάθε Δευτέρα 11.30-13.00 και κάθε Παρασκευή 13.30-15.00.
Ashtanga Vinyasa Yoga κάθε Τρίτη & Πέμπτη 15.30-17.00, κάθε Σάββατο 9.00-10.30 και κάθε Κυριακή 11.00-13.00.
Μπορείτε να επικοινωνείτε για τα μαθήματα της Yoga με τη Γεωργία Δημητριάδη στο 6983692370.

Πάρτε μια γεύση παρακάτω…

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
08:00
Feldenkrais
08:45 - 10:00
09:00
10:00
Body Listening
10:30 - 12:30

Κινητήρας Υ
12:30 - 14:30
KiDitiras (12+) Χορός
10:45 - 12:00
11:00
Κινητήρας Ω
11:30 - 13:30

Σύγχρονο
13:30 - 15:00
ΣυνΚινητήρας
11:30 - 13:30

Tai Chi
13:30 - 15:00
12:00
KiDitiras (15+) Χορός
12:00 - 13:15

KiDitiras (12+) Θέατρο
13:30 - 15:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Κινητήρας Γ
17:00 - 18:00
Σύγχρονο
17:00 - 19:00
KiDitiras Ι
17:00 - 18:00
KiDitiras Α
17:00 - 18:00
KiDitiras Ι
17:00 - 18:00
Κινητήρας Γ
17:00 - 18:00
18:00
Feldenkrais
18:00 - 19:15
Κινητήρας Γ
18:00 - 19:00
Κινητήρας Υ
18:00 - 20:00
KiDitiras ΙΙ
18:00 - 19:00
19:00
Πρωτόγονη Έκφραση
19:00 - 20:30

Butoh
20:30 - 22:00
Feldenkrais
19:00 - 20:15

Κινητήρας ΧΘ
20:15 - 22:15
KiDitiras ΙΙΙ
19:00 - 20:15
20:00
Σύγχρονο
20:00 - 22:00
21:00
22:00

Δευτέρα

  • Κινητήρας Γ
    17:00 - 18:00
  • Feldenkrais
    18:00 - 19:15

Τρίτη

  • Κινητήρας Ω
    11:30 - 13:30
  • Σύγχρονο
    13:30 - 15:00
  • Σύγχρονο
    17:00 - 19:00
  • Πρωτόγονη Έκφραση
    19:00 - 20:30
  • Butoh
    20:30 - 22:00

Τετάρτη

  • Feldenkrais
    08:45 - 10:00
  • Body Listening
    10:30 - 12:30
  • Κινητήρας Υ
    12:30 - 14:30
  • KiDitiras Ι
    17:00 - 18:00
  • Κινητήρας Γ
    18:00 - 19:00
  • Feldenkrais
    19:00 - 20:15
  • Κινητήρας ΧΘ
    20:15 - 22:15

Πέμπτη

  • ΣυνΚινητήρας
    11:30 - 13:30
  • Tai Chi
    13:30 - 15:00
  • KiDitiras Α
    17:00 - 18:00
  • Κινητήρας Υ
    18:00 - 20:00
  • Σύγχρονο
    20:00 - 22:00

Παρασκευή

  • KiDitiras Ι
    17:00 - 18:00
  • KiDitiras ΙΙ
    18:00 - 19:00
  • KiDitiras ΙΙΙ
    19:00 - 20:15

Σάββατο

  • KiDitiras (12+) Χορός
    10:45 - 12:00
  • KiDitiras (15+) Χορός
    12:00 - 13:15
  • KiDitiras (12+) Θέατρο
    13:30 - 15:00
  • Κινητήρας Γ
    17:00 - 18:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
20:00
Butoh
20:30 - 22:00
21:00

Τρίτη

  • Butoh
    20:30 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
12:00
Κινητήρας Υ
12:30 - 14:30
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Κινητήρας Υ
18:00 - 20:00
19:00

Τετάρτη

  • Κινητήρας Υ
    12:30 - 14:30

Πέμπτη

  • Κινητήρας Υ
    18:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
17:00
KiDitiras Ι
17:00 - 18:00
KiDitiras Ι
17:00 - 18:00

Τετάρτη

  • KiDitiras Ι
    17:00 - 18:00

Παρασκευή

  • KiDitiras Ι
    17:00 - 18:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
13:00
Σύγχρονο
13:30 - 15:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Σύγχρονο
17:00 - 19:00
18:00
19:00
20:00
Σύγχρονο
20:00 - 22:00
21:00

Τρίτη

  • Σύγχρονο
    13:30 - 15:00
  • Σύγχρονο
    17:00 - 19:00

Πέμπτη

  • Σύγχρονο
    20:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
20:00
Κινητήρας ΧΘ
20:15 - 22:15
21:00
22:00

Τετάρτη

  • Κινητήρας ΧΘ
    20:15 - 22:15
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
11:00
Κινητήρας Ω
11:30 - 13:30
12:00
13:00

Τρίτη

  • Κινητήρας Ω
    11:30 - 13:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
08:00
Feldenkrais
08:45 - 10:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Feldenkrais
18:00 - 19:15
19:00
Feldenkrais
19:00 - 20:15
20:00

Δευτέρα

  • Feldenkrais
    18:00 - 19:15

Τετάρτη

  • Feldenkrais
    08:45 - 10:00
  • Feldenkrais
    19:00 - 20:15
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
19:00
KiDitiras ΙΙΙ
19:00 - 20:15
20:00

Παρασκευή

  • KiDitiras ΙΙΙ
    19:00 - 20:15
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18:00
KiDitiras ΙΙ
18:00 - 19:00

Παρασκευή

  • KiDitiras ΙΙ
    18:00 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
17:00
Κινητήρας Γ
17:00 - 18:00
Κινητήρας Γ
17:00 - 18:00
18:00
Κινητήρας Γ
18:00 - 19:00

Δευτέρα

  • Κινητήρας Γ
    17:00 - 18:00

Τετάρτη

  • Κινητήρας Γ
    18:00 - 19:00

Σάββατο

  • Κινητήρας Γ
    17:00 - 18:00
No events hours available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
13:00
Tai Chi
13:30 - 15:00
14:00

Πέμπτη

  • Tai Chi
    13:30 - 15:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
11:00
ΣυνΚινητήρας
11:30 - 13:30
12:00
13:00

Πέμπτη

  • ΣυνΚινητήρας
    11:30 - 13:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
Body Listening
10:30 - 12:30
11:00
12:00

Τετάρτη

  • Body Listening
    10:30 - 12:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
17:00
KiDitiras Α
17:00 - 18:00

Πέμπτη

  • KiDitiras Α
    17:00 - 18:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
KiDitiras (12+) Χορός
10:45 - 12:00
11:00

Σάββατο

  • KiDitiras (12+) Χορός
    10:45 - 12:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
19:00
Πρωτόγονη Έκφραση
19:00 - 20:30
20:00

Τρίτη

  • Πρωτόγονη Έκφραση
    19:00 - 20:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
12:00
KiDitiras (15+) Χορός
12:00 - 13:15
13:00

Σάββατο

  • KiDitiras (15+) Χορός
    12:00 - 13:15
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
13:00
KiDitiras (12+) Θέατρο
13:30 - 15:00
14:00

Σάββατο

  • KiDitiras (12+) Θέατρο
    13:30 - 15:00
No events available!